16 Aralık 2019 04:55 - Hoşgeldiniz
Sepetim:
0 ürün
TL

Destek

Sıkça sorulan sorular

Hakkımızda

Jartiyeri.com, bay ve bayan iç giyim ihtiyaçlarınızda akla gelen ilk marka olarak Mayıs 2015?te yola çıktı. İç giyim ürünlerini en uygun fiyata kullanıcılarına sunmanın yanında biliçli kullanım için gerekli birçok bilgiyi de yer vermektedir. Jartiyeri.com a bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, tablet gibi cihazlarınızdan erişebilirsiniz dilediğiniz ürün siparişinizi verebilirsiniz.

Hızlı Teslimat
Jartiyeri.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, müşteri memnuniyeti açısından bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1 ile 2 gün içinde adresinize ulaştırılır.

Güvenli Alışveriş
Jartiyeri.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Ücretsiz Kargo ve İade
Jartiyeri.com'dan yaptığınız alışverişler içinde, değişim/iade işlemleri için de, kargo ücretlerini biz öderiz!

30 Gün İade
Jartiyeri.com'dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 30 gün boyunca iade edebilirsiniz.

En iyi Müşteri Deneyimi
Jartiyeri.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.
7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ile birebir iletişim kurabilir her sorunuzun yanıtını alabilirsiniz.

İletişim

Jartiyeri.com iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir?
Ticari Ünvan:
Vebuo İnternet Hizmetleri
Adres:
Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Caddesi No:13/3 Ümraniye/İstanbul
Telefon/Fax:
Tel: +90 216 316 36 16
Fax: +90 216 316 34 16

Gizlilik Sözleşmesi

Jartiyeri.com Sitesi Gizlilik Sözleşmesidir.
Bu gizlilik sözleşmesi Vebuo İnternet Hizmetleri tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Jartiyeri.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
Jartiyeri.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Jartiyeri.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir.
Jartiyeri.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgilerini, kredi kartı, hesap numarası, vergi numarası gibi finsansal bilgilerini, doğum tarihi ve gelir seviyeniz gibi demografik bilgilerini ve TC kimlik numarası gibi kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir.
Kişisel bilgiler; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
Demografik bilgiler; sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.
Finansal bilgiler; satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.
Jartiyeri.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.
Jartiyeri.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:
1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Sitemiz aracılı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, yaş, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Jartiyeri.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
3. Dilediğiniz an üyelik iptali için [email protected] adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.
4. Size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- Firewall
2- 128 Bit SSL Şifreleme
3- Özel Şifreleme Uygulaması
Düzeltme / Yenileme Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.
Jartiyeri.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Vebuo İnternet Hizmetleri
atratürk Mahallesi Sütçü İmam Cad. No:13/3 Ümraniye-İstanbul
Ümraniye V.D. 1470318513
E-posta : [email protected]
Web : http://www.Jartiyeri.com
Telefon : +90 216 316 3616
Telefon : +90 216 316 3416

Tüketici Hakları ve Güvenli Alışveriş

Tüketici Hakları ve Güvenli Alışveriş

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVV(Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin.

jartiyeri.com?da Haklarım
jartiyeri.com, Vebuo Internet Hizmetleri. servisi olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, jartiyeri.com alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Veritabanında kesinlikle kredi kart bilgilerinizin tamamı saklanmamaktadır. Kredi kart bilgilerinizin güvenliği sebebi ile sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL şifreleme sistemi ile korunan güvenli alanı içinde hareket etmektesiniz.

128 Bit SSL şifreleme sistemi uluslararası bir standarttır. Güvenli sayfalarda olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Browser'ınızda (Tarayıcınız ) bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Güvenli sayfalarda adres çubuğunda http://, https:// olarak değişir ve bu güvenli sayfalarda olduğunuzu ifade eder.

Garanti & İade İşlemleri

Değerli müşterimiz,

Jartiyeri.com' dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ya da herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0216 316 36 16 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde
( Pazartesi-Cuma 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 ) ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren on dört (14) günlük süre içinde Tüketici Kanunu?ndaki, ?Sebep Göstermeden Cayma Hakkı? maddesine göre, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek Aras kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Aras kargo dışında herhangi bir kargo firması ile gönderilen karşı ödemeli kargolar teslim alınmamaktadır.

İadenizde herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için;
? Ürünü, mutlaka ürün faturası ile birlikte göndermeniz,
? Havale ile alışveriş yaptı iseniz İban bilgilerinizi telefonda belirtiniz,

? Ürünün, size teslim edildiği şekli ile bize ulaşmasını sağlamanız gerekmektedir.
İade süresi dolan, fatura nüshaları bulunmayan, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
İç giyim alt parçaları, külot, boxer ve sliplerin iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.
Sitemizden satın aldığınız ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade yapılabilmektedir.

Yukarıdaki şartlara uygun şartlarda ürünlerinizi aşağıdaki posta adresimize Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.

İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri ile iade işlemleri toplam 10 gün içinde tamamlanacaktır.


İade adresi ;

Vebuo İnternet Hizmetleri
Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No:13/3
Ümraniye/ İstanbul

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile ödeme
Sitemizde banka para kartları ve kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Sitemizde bulunan sanal poslar ilgili bankaların bilgi işlem ekiplerinin onayı ile sitemize entegre edilmiş olup kredi kartı bilgileriniz 128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır.

Havale ve EFT
Emrullah Başgül
Garanti Bankası
Hesap Numarası:6685773
Şube: (1262) Şerifali Şubesi (İstanbul)
İban: TR910006200126200006685773

Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Şifre hatırlatma ve yeni şifre sağlanması işlemlerini Müşteri Hizmetlerimizi arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Jartiyeri.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Üyelik İşlemi Gerçekleştirerek Siparişlerinizi Verdiyseniz, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden görebilirsiniz.

Siparişlerimi nereden takip edebilirim?

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümünde bulunan "Siparişlerim" sekmesindeki ''Sipariş Durumu'' ve ?Kargo Durumu? alanından takip edebilirsiniz.

Siparişlerimi nereden takip edebilirim?

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümünde bulunan "Siparişlerim" sekmesindeki ''Sipariş Durumu'' ve ?Kargo Durumu? alanından takip edebilirsiniz.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Siparişlerimi havale yoluyla ödeyebiliyor muyum?

Jartiyeri.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizlerde ödeme aşamasında Kredi kartı haricinde Havale&EFT ile ödeme seçeneğini de bulabilirsiniz.

Siparişlerimi birleştirebiliyor muyum?

Müşteri hizmetlerimizi arayarak verdiğiniz 2 farklı siparişi birleştirip aynı adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece varsa 2 kargo ücreti ödeme ücretinden tasarruf etmiş olursunuz.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Ancak girdiğiniz bu adres; adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır. Mevcut Siparişinizin adresini değiştirmek için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

Siparişimin elime ulaşamadığı durumlarda ne yapabilirim?

Sipariş esnasında sizin seçmiş olduğunuz Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir ancak adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren görevli, paketinizi size en yakın şubeye götürerek bizi haberdar eder. Müşteri hizmetlerimiz ve ilgili kargo şubesi sizinle irtibata geçerek kargonuzun teslim edilemediğine dair sizi bilgilendirir. Kargonuzun ilgili şubeden 3 gün boyunca alınmaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bu aşamada Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere tekrar aynı adrese gönderimini isteyebilir veya adres değişikliği talebinizi bu aşamada iletebilirsiniz. Her durumda kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan ?Siparişlerim" bölümündeki ?Kargo durumu? alanından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresimden bana ulaşılamazsa başkasına teslimat yapılabilir mi?

Belirtmiş olduğunuz teslimat adresinizde kargonuzu teslim alacak kişi var ise, bu bilgiyi siparişinizi oluştururken "Siparişi teslim alacak olan kişi" kısmında belirtmeniz gerekmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Jartiyeri.com da 100 TL üzeri kargo ücretsiz olup, 100 TL ye kadar yapacağınız alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine sabit 5 TL 'dir.

Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?

Jartiyeri.com?dan verilen siparişlerde yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılabilir. KKTC sevkiyat sınırlarımız içerisinde yer almakatadır. Yalnızca KKTC ye kargo gönderim ücreti 47TL dir.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

Sitemizde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade gerçekleştirebilirsiniz. Ancak İade yapılmak ürün ambalajının kesinlik açılmamış ve ürünün denenmemiş olması gerekmektedir.

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Jartiyeri.com?a gönderdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları göndere aittir.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor?

Jartiyeri.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süresi siparişinizin Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Cad. No:13/3 Ümraniye / İstanbul adresine ulaşması ile başlar ve 10 gün içerisinde tamamlanır. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak on gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Jartiyeri.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. Ödemenizi, Havale&EFT ile gerçekleştirdiyseniz, vermiş olduğunuz iban bilgileri doğrultusunda havale/eft olarak ücretiniz iade edilir.

Ürünümü iade ettim, kredi kartıma neden eksik para yatırılmış?

Ürününüzü Sipariş esnasında ödediğiniz kargo ve kapıda ödeme ücretleri ilgili kargo firmalarına yapılan ödemeler olduğu için iadelerde sadece iade ettiğiniz ürün/ürünlerin ücreti hesabınıza yansıtılmaktadır.

Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Aynı gün kargo logusu ile satışa açık olan ürünler Jartiyeri.com stoklarında bulunan ürünlerdir. Diğer ürünler siparişiniz doğrultusunda tedarikçi firmalarından 1 iş gün içerisinde temin edilerek size gönderilmektedir.

Ürünler orjinal mi?

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal olup, üretici firmaların orjinal ambalajlarında ve faturanız ile birlikte size ulaştırılmaktadır.

Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ya da Aras kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz.

EFT/Havale ile ödemem neden onaylanmadı?

EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.

Siparişimde renk/beden ya da ürün değişimi yapmak istiyorum ne yapabilirim?

Siparişinizde değişiklik yapma yetkisi sadece müşteri temsilcilerimizde vardır. Değişiklik için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siteniz ile paylaştığım kişisel bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için çok önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.Jartiyeri.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı ile alışverişte kart bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Jartiyeri.com'dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığı ile onay alınarak alışverişe devam edilir.Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın http:// protokolünden https:// protokolüne geçişi sayfanızın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Jartiyeri.com güvenli midir?

Jartiyeri.com İstanbul Ticaret Odası'na Vebuo İnternet Hizmetleri ünvanı ile kayıtlı 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren Türkiye'nin en çok ziyaret edilen online iç giyim alışveriş sitesidir.Sitemizde kullanılan kredi kartı sanal posları bankaların kontrolü ve onayı ile ilgili bankaların yetkili birimleri tarafından sitemize entegre edilmiştir.

Kargo paketimin içeriği dışarıdan bakınca belli olur mu?

Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde Jartiyeri.com sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır.

Paketin üzerinde Jartiyeri.com yazıyor mu?

Paketiniz ve fatura üzerinde site ismi, iç giyim, iç çamaşırı v.b içerik belirtici hiçbir ibare olmayacaktır.Paketiniz, üzerinde Vebuo İnternet Hizmetleri yazı ve logosu bulunan bir paket ile gönderilecektir.Kargo içeriği tekstil olarak tanımlanacaktır.

Kargo görevlisinin paketimin içeriği hakkında bilgisi var mı?

Kargo paketi, Jartiyeri.com sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.Kargo ve fatura da gönderici ismi olarak, firmamızın ticari ünvanı olan Vebuo İnternet Hizmetleri kullanılacaktır.

 

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER.